Susisiekite: +370 64687522 | El. paštu: info@seopaslaptys.lt

SEO TESTAI

www.seopaslaptys.lt SEO paslaugos ir google reklama!

SEO žodynėlis

Svetainės optimizavimo patarimai

- Svetainės optimizavimo patarimai NEMOKAMAI!
- REKOMENDUOJAME skaityti, dalintis ir komentuoti
- Turit klausimų ar komentarų SUSISIEKITE info@seopaslaptys.lt

Kas tai yra SEO

Kas tai yra SEO

Vis dar dažnai užduodamas klausimas: kas yra SEO? Tai yra angliško termino Search Engine Optimization sutrumpinimas. Pažodžiui išvertus tai būtų "Paieškos sistemų optimizavimas", tačiau tokio Lietuviško sutrumpinimo...

Skaityti daugiau

SEO auditas

SEO optimizavimo patarimai

SEO auditas tai detali internetinės svetainės analizė, kurios metu tikrinama ir analizuojama svetainės būklė, statusas ir kaip pati svetainė sukonfigūruota ir atitinka paieškų sistemų ( google, bing, yahoo ir t.t.) optimizacijos kriterijus. Taip pat į SEO auditą įeina ne tik analizė ir pasakymas kas blogai ar keistina, tačiau pateikiamos ir konkrečios rekomendacijos bei siūlymai.

Skaityti daugiau

Kas yra puslapio Antraštė - PAGE TITLE

SEO optimizavimo

Puslapio meta antraštė arba puslapio antraštė (angl. page meta title arba page title) yra viena iš internetinio puslapio META žymų, kuri yra matoma puslapio viršutinėje meniu juostoje. Taip pat page title yra matoma paieškų sistemų rezultatuose, kaip puslapio pavadimimas, todėl meta title galima priskirti prie svarbiausių vidinės optimizacijos elementų ir darbų pradedant seo paslaugos darbus.

Skaityti daugiau

Kas tai yra raktažodis ?

Raktazodis

Raktažodis (angl. Keyword) – tai yra žodis arba kelių žodžių junginys (frazė), kurį rašo žmonės paieškų sistemose (google, yahoo, bing ir t.t.) tam , kad susirastų norimą informaciją. Raktažodis (angl. Keyword) – ne visada yra gramatiškai taisyklingas žodis ar frazė. Nes dauguma žmonių ieškančių internete rašo kaip jiems patogiau (be nosinių, ilgųjų ir pan.)

Skaityti daugiau

Kas yra puslapio META aprašymas ?

meta aprašymas

Meta aprašymas tai ypač svarbus elementas, kuris turi būti tinkamai atliktas, kai vykdomos SEO paslaugos. Galima teigti, kad pats Meta aprašymas tiesioginės įtakos SEO nedaro (nes daugiau skirtas žmonėms, o ne paieškų sistemų robotams), tačiau šis aprašymas atlieka ypatingą taip vadinamą "SUBįtaką" ...

Skaityti daugiau